Co cię dzisiaj wk... zdenerwowało?

Danio

Badass
PSN
arahjista
Steam
Danio237
Tzn zimą otwierasz wszystkie okna by latem było trochę mniej? :p
U mnie jak na dworze było przedwczoraj te 38 stopni (na termometrze w cieniu pokazywało 41) to w domu było 26, także do przeżycia. Jakbym w bloku mieszkał to bym chyba nie wytrzymał.

Ekiera

Badass
PSN
Ekiera
XBL
Ekiera
Ząb mi się ukruszył. Jadłem obiad (nic twardego - wegański domowy burger z batatów i quinoa - polecam!) i ząb pękł. Zauważyłem dopiero po. Muszę iść awaryjnie do stomatologa i znowu wydatek. :/
Mnie dwa zeby pekly na czyms mieciutkim. Wtedy sie zorientowalem, ze poprzednia dentystka troche za bardzo minuty liczyla I nie doczyscila pod plombami i dlatego mi rozsadzilo. Taka heca.

Daggett

Aktywny forumowicz
PSN
Daggett007
XBL
Dagski07
Już piąteczek, a to oznacza, że już tylko 2 dni i trzeba będzie wracać do roboty. Tydzień zleciał momentalnie. Całe szczęście to był tylko mały przedsmak i cześć druga gdzieś w sierpniu. Tak czy siak smuteczek.

projektkong

Mieszkaniec forum
Pewnie brytolskim zwyczajem postawił kolejkę. Co jest OK, o ile zostaniesz na tyle kolejnych kolejek, żeby się zwróciło! #CebulaWPiwie
Ale to przecież jest niepisana zasada:
Jak się idzie w 3 na piwo, to każdy stawia kolejkę...............
Jak się idzie w 4 na piwo, to każdy stawia kolejkę...............
Jak się idzie w 5 na piwo, to każdy stawia kolejkę...............
itd.

Suma kupionych piw musi się równać sumie wypitych;)

Biskup

Badass
PSN
DiukPL
XBL
DiukPL
Steam
Biskup
Współczuję, miejmy nadzieję że się znajdzie. Ja ze swoim Sparkiem miałem podobną przygodę, ale na szczęście zerknąłem na ostatnią lokalizację na GPSie i wsio. Tutaj zgaduję, że to jakiś ścigacz? To jakieś pole "pole" w kontekście pszenica, łąki?

szpynda

Stały bywalec
No to pykam sobie w tego Tomb Raidera juz chyba 90 godzinę, zapis przy ognisku i komp dostał BSOD. Restart, ładuję grę: "0% postępu. Uszkodzone dane". Wcześniejszy zapis jakieś lata świetlne dawniej niż byłem. Tiaaa.... gdyby nie browarek to bym chyba się mocniej wkurzył. Bardzo często wywalało mnie z gry do pulpitu tylko i savt były całe. No i masz babo placek.