Cebulowanie na Xboksie semestr drugi.

Funkorama

Mieszkaniec forum
Jun 27, 2019
831
488
Gdynia
www.bezimienny.pl
No i skończyło się :( Wielka chwila w historii Xbox się wydarza na naszych oczach :(
e06e1ad836c1f9d4eb9fdc3e4d945d86.png

I już sprawdziłem i rzeczywiście nie działa :(

Pats

Prezes
Jul 27, 2020
3,177
2,202
Powoli lecimy w dół z walutą. Już teraz na zachodnich stronach z okazjami giereczkowymi często wymieniana jest Bolanda jako najtańszy region. Jeszcze trochę i u nas będzie Brazylia! I złodzieje z bogatszych państw będą nam zawyżać ceny!
Może wtedy nas zauważą na mapie lokacji, promocji, wprowadzania wszystkich usług ;) (na pewno...)

i +1. Bardzo ku... dobrze.

bodi

Badass
Jun 28, 2019
1,897
764
W Curve możesz mieć samą wirtualną kartę od zaraz bez plastyku. Do niej podpinasz różne karty. Możesz zmieniać sobie główną walutę w jakiej masz płacić dla.danej karty. Dodatkowo Curve ma sam w sobie dobre kursy przrwalutowania.
Ja np. w Curve ustawiłem sobie ISK które pobrało sobie bezpośrednio z Revoluta czyli nie miałem żadnego przewalutowania.

• Popieram
Reactions: Varamir

aZiss

Mieszkaniec forum
Jun 30, 2019
647
301
Katowice
Potwierdzam, mi również przeszła płatność za Premium naszą kartą, ale jako adres rozliczeniowy musiałem zaznaczyć że kraj to Islandia.
Próbowałem, ale wtedy kod pocztowy zaznaczał na czerwono, że nieprawidłowy a nie chciało mi się na tamtą chwilę kombinować.

@bodi Curve pobiera opłatę za plastik i jest on musowy? Ludzie narzekają, że opłata z konta schodzi a karta nie przychodzi.

bodi

Badass
Jun 28, 2019
1,897
764
Potwierdzam, mi również przeszła płatność za Premium naszą kartą, ale jako adres rozliczeniowy musiałem zaznaczyć że kraj to Islandia.
Próbowałem, ale wtedy kod pocztowy zaznaczał na czerwono, że nieprawidłowy a nie chciało mi się na tamtą chwilę kombinować.

@bodi Curve pobiera opłatę za plastik i jest on musowy? Ludzie narzekają, że opłata z konta schodzi a karta nie przychodzi.
Z tego co pamiętam to nic się nie płaciło ale to było bardzo dawno temu i było też promo za pierwszą płatność gdzie otrzymywało się 10 funtów).
W Curve możesz mieć samą wirtualną kartę od zaraz bez plastyku.

Czym jest to Curve, tak w skrócie? Boję się googlać tego hasła ze służbowego kompa :)
Nie wiem jak to się nazywa, ale dostajesz kartę którą płacisz kasą z innych dodanych do Curve kart. W aplikacji wybierasz z jakiej karty mają być pobierane środki i w jakiej walucie. De facto możesz połączyć wszystkie swoje karty w tą jedną od Curve.

• Popieram
Reactions: Varamir

Berek

Mieszkaniec forum
Jun 29, 2019
741
478

Też próbowałem kupić i dupa. Karta wirtualna ing. W końcu wziąłem normalnie na polskim sklepie bo za te 40 zł co bym zaoszczędzić miał to nie chciało mi się kombinować. Ale dziwne bo jakieś drobne zakupki wcześniej robiłem i banglało. Może coś po tych ostatnich zmianach (vide brazyliony) namącili.

aZiss

Mieszkaniec forum
Jun 30, 2019
647
301
Katowice
Nie rozumiem. Dzisiaj zasiadłem do islandzkiego sklepu, żeby coś jeszcze pokombinować. Kliknąłem jak wczoraj preorder na Premium z Horizon 5 i ... zdziwienie. Podstawiło mi wczoraj wprowadzaną wirtualną kartę do wyboru płatności. Poklikałem dalej i ... przeszło. Z konta zeszło 134 zł.