Cebula Switch

tolman

Stały bywalec
Pojawiła się nowa cebulka, sam nie próbowałem ale niby działa!

SimonX

Stały bywalec
PSN
sbronko
XBL
SimonX PL
Steam
sbronko
Piszą, że z Revolutem nie działa, z moim mbankiem pewnie też nie mam co podchodzić, więc #nikogo. Ja i tak nakupowałem na tej promocji co jest teraz gier, że nagle zrobiłem sobie kupkę wstydu na zupełnie nowej konsoli :)
To chyba jest nieuleczalne już.

Sialala

Dzban Sierpnia 2019
Czyli nikogo.
A bawil sie ktos w to cale Nintendo Online Family Membership? Ile kont mozna pod to podlaczyc i czy kazde bedzie mialo dostep do Online i do retr-gierek?

Sialala

Dzban Sierpnia 2019
I w tym samym czasie wszystko dziala? W sensie ze 8 osob na osmiu roznych konsolach moze jednoczesnie grac online, ewentualnie jednoczesnie wszyscy moga tluc te gierki ze SNESa?

Arcybibosz

Stały bywalec
No trochę bez sensu byłoby mieć 8 osób w rodzinie i ustawiać sie w kolejce na granie. Ja żadnych problemów nie miałem, może grałem a kurat jak pozostałe 7 osób nie grało ;).

Sialala

Dzban Sierpnia 2019
No ja tego Online to tez bym uzywal pewnie tylko z Tetrisem i Virtua Racing ewentualnie. Plus popierdolki ze SNESa. Ale placic za to pelnej ceny to mi sie nie widzi.
Jest jakas forumowa zrzutka na Switch Online gdzies?

SimonX

Stały bywalec
PSN
sbronko
XBL
SimonX PL
Steam
sbronko
No ja tego Online to tez bym uzywal pewnie tylko z Tetrisem i Virtua Racing ewentualnie. Plus popierdolki ze SNESa. Ale placic za to pelnej ceny to mi sie nie widzi.
Jest jakas forumowa zrzutka na Switch Online gdzies?
Jakby co, to ja bym się podpiął, choćby dla samego tetrisa :)
Nawet jak się nas uzbiera czterech, to już się robi akceptowalny roczny koszt.

DarkStar

Mieszkaniec forum
Byłbym chętny do adopcji, tylko może ktoś mi odpowie na poniższe pytania, jeżeli wiecie...

Czy bycie członkiem rodziny wpływa tylko na posiadanie usługi Online? W sensie, że jak się ma konto rodzinne np. na Netfliksie i jestem "pasożytem nr 3", a opłacający zrezygnuje z usługi, to tracę swoje konto wraz z listą materiałów do obejrzenia, obejrzanymi odcinkami seriali, itd. Co się stanie gdy opłacający zrezygnuje z Nintendo Online?

Czy jeżeli w ramach rodzinnej usługi Online miałem robione backupy, ale mnie wydziedziczono z rodziny ;) i muszę teraz sam opłacać sobie Online, to moje sejwy nadal są w chmurze? Innymi słowy - czy dostęp rodzinny do Online jest tożsamy z dostępem indywidualnym?

SimonX

Stały bywalec
PSN
sbronko
XBL
SimonX PL
Steam
sbronko
Ok, to ja zbieram oficjalnie chętnych do rodziny :) Myślę, że nie trzeba w osobnym wątku, ten pasuje idealnie.
Na priv poproszę chętnych o zgłoszenie się. Zapraszanie do grypu jest przez adres email, więc podajcie mi emaile swoje. Jak się uzbiera conajmniej 4 osoby, to opłata będzie 35zł/rok lub mniej, jeżeli znajdzie się więcej chętnych. Na razie jestem ja i prawdopodobnie @DarkStar