CANAL+ - o usłudze i kwestiach technicznych

Acrid

Prezes
Staff member
CANAL+ oficjalnie uruchomił serwis VOD, w którym znajdziemy zarówno filmy, seriale z biblioteki CANAL+, HBO czy FOX, jak również kanały "na żywo". Usługa jest dostępna bez umowy - na komputerach, telewizorach oraz urządzeniach z Androidem i iOS.

• Popieram
Reactions: DarkStar

Alexej

Administrator
Staff member
PSN
AlexejPL
XBL
Alexej PL
Steam
Alexej
Ponoć jest potencjał do cebulowania bo nie ma limitu urządzeń.

Ja mam c+ w kablu w UPC dla ekstraklasy i płacę za to 40 PLN miesięcznie + 5 PLN za eleven, więc średnio jestem przekonany do przejścia na to samo za 50 PLN, zwłaszcza że bitrate lub ogólna niezawodność pewnie będą gorsze na VOD.

Ale, za jakiś czas maja dorzucić 4k, a jak się okaże że technicznie działa to dobrze to przyznam, że jestem skłonny się przenieść.

Kabel w domu mam tylko dla sportu, więc jak da się to zastąpić to myślę, że długo się zastanawiać nie będę.

• Popieram
Reactions: Soulsonist

Alexej

Administrator
Staff member
PSN
AlexejPL
XBL
Alexej PL
Steam
Alexej
Oesu, faktycznie, ale chaos na spiderswebie jest, na którym o tym czytałem. W jednym artykule są informacje o tym że:

1) nie ma limitu urządzeń;
2) można oglądać 4 kanały naraz;
3) można używać dwóch urządzeń naraz.

Ale jest info że jest (ma być?) apka na Android TV.

maxplastic

Stały bywalec
Czy taka cena z kosmosu? Pierwszy pakiet chyba jest dość korzystny, zważywszy że u operatorów sam C+ kosztuje 45-50 zł (tyle płacę), ale są w tym też kanały sportowe. HBO 25 zł. W sumie to za ten C+ płacę tak z rozpędu, bo aż tak często tego nie oglądam, trochę sportu, ale teraz nie ma czego. Nawet bardziej na takiej zasadzie, że siedzę przy kompie i leci w tle jakiś film, który już znam. Mógłbym z tego zrezygnować i wziąć samo HBO GO, bo tam na pewno jest dużo pozycji, które chciałbym nadrobić, ale to już jest VOD i miałbym takie poczucie jak z Netflixem (którego akurat cebuluje), że tu już trzeba przysiąść i coś oglądać, a ten C+ w telewizji leci jako szum w tle.

To prędzej ten drugi pakiet wychodzi drogo, bo Eleven chyba chodzi po 15 zł.

MikeL

Mieszkaniec forum
Nie dla mnie, za drogo. Mam Platformę CANAL+ (dawne nc+) w satelicie (mieszkam w domu), płacę 59,9 zł w ofercie utrzymaniowej za pakiet Comfort+ (jest więcej kanałów niż w tym internetowym pakiecie Info i rozrywka) z sześcioma kanałami Canal+, w tym multiroom i kanały sportowe Polsatu z Ligą mistrzów do końca umowy gratis. Mogę zawsze dobrać Eleveny za ok. 12 zł i HBO Go za 20 zł. Umowę mam jeszcze półtora roku.