Call of Duty: Vanguard

Jak

Badass
Jun 27, 2019
1,809
653

E87can7XMAkBzHf.jpg

Last edited:

Screwball

I Am Robot
Jun 28, 2019
7,332
9,922
To będzie dopiero fikołek połączenie tego z WZ. Wiadomo jaki silnik? Mam nadzieję, że wrócą do tego z MW i bardzo szybko zapomnimy o syfie z CW.
@Varamir chyba powinieneś jakąś tabletkę zażyć na tę cziterską paranoję ;)

pozdr

Pats

Prezes
Jul 27, 2020
2,964
2,005

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
22,828
15,967
Krakow
mkwadratpodcast.pl
Dudi nikogo więc nie odróżniam.

A CW nie ma crossplaya z PC i/lub ma lepsze anty cheaty niż WZ?

Screwball

I Am Robot
Jun 28, 2019
7,332
9,922
A CW nie ma crossplaya z PC i/lub ma lepsze anty cheaty niż WZ?

Przede wszystkim to normalna, płatna gra, więc:

te 50 000 ludzi nie założy sobie nowego konta

No i tam nie ma wymuszonego crossa (tzn. nie wiem jak na tej zapomnianej przez boga konsoli, ale na ps na pewno, nie ma też tych irytujących popupów, żeby się skrosować przy każdym maczmejkingu).

pozdr

biomedic

Badass
Aug 20, 2019
1,068
569
Cały czas nie wiem o czym gadacie. Za to preload alfy już można jakby ktoś.

pozdr
No to że MW ma problem z integracją plików przez te rozrzucenie plikow map kampani etc do tego pewnie łaczenie BO z MW i teraz Vanguard
Co powoduje że gra sie krzaczy przy wczytywaniu niektórych map
Problem do dzisiaj nie został rozwiązany i raczej nie będzie

najmniej jest problemu z malymi trybami czyli DM i TDM

Jak

Badass
Jun 27, 2019
1,809
653
Jak masz zainstalowane MW i CW to przy standardowej instalacji są 2 kopie Warzone. Starszna głupota by było jeśli Vanguard miałby trzecia. Ja nie mogłem usunąć samego Warzone z CW bez multi więc całość poleciała z dysku. Tego CODa raczej nie wezmę.

Screwball

I Am Robot
Jun 28, 2019
7,332
9,922

pozdr
No to że MW ma problem z integracją plików przez te rozrzucenie plikow map kampani etc do tego pewnie łaczenie BO z MW i teraz Vanguard

Nie wiem jak tam na konsoli gorszego boga, ale na playstation niczego takiego nie doświadczyłem.
Za to w MW bardzo często znikają pliki multi, czasem nawet między kolejnymi meczami i trzeba od nowa ściągać kilkadziesiąt gb :D

Jak masz zainstalowane MW i CW to przy standardowej instalacji są 2 kopie Warzone. Starszna głupota by było jeśli Vanguard miałby trzecia. Ja nie mogłem usunąć samego Warzone z CW bez multi więc całość poleciała z dysku. Tego CODa raczej nie wezmę.

Aaa, ok.

pozdr

biomedic

Badass
Aug 20, 2019
1,068
569

pozdr

Nie wiem jak tam na konsoli gorszego boga, ale na playstation niczego takiego nie doświadczyłem.
Za to w MW bardzo często znikają pliki multi, czasem nawet między kolejnymi meczami i trzeba od nowa ściągać kilkadziesiąt gb :D

pozdr
To też i to jest pewnie główny problem

Pliki multi pliki tekstur pliki kampanii pliki coop warzone Cold War

Do pewnego momentu nic się takiego nie działo. Pamiętam że to zaczęło sie od premiery BO ale może mi sie tylko wydawać
Majster rejs też ma ten problem ;)

Varamir

Prezes
Jul 8, 2019
4,611
3,345
Death Camp Earth
twitter.com
Jak masz zainstalowane MW i CW to przy standardowej instalacji są 2 kopie Warzone.

Na XSX jak miałem zainstalowane tylko CW to Warzone nie było. Przy próbie uruchomienia przenosiło do instalacji MW. Ale nie instalowałem bo nie można wyłączyć crossplay (w Warzone i Ground War). I to jest IMO straszna głupota, ale mamy to już dawno omówione.

• Popieram
Reactions: tolman and biomedic

biomedic

Badass
Aug 20, 2019
1,068
569
Mnie w ogóle ten tytuł nie jara. Juz wiem, że może kupie w jakiejś przecenie dla singla, ale tylko może. No i jakoś dupy nie urwało, jeśli chodzi o mnie

Nowe MW singiel fajny Multi było fajne, ale tu zero jakiegoś WoW. No ale to raczej wina BF2042 ;)