Call of Duty: Modern Warfare

Varamir

Badass
Jak tam SCAR 17? Odblokowalem i mam mieszane uczucia. Przypomnial mi G3 z BC2 - dluzsza seria niecelny tragicznie, krotkimi zabija. Tyle ze tu nie ma czasu na krotkie serie, jest szybciej.

Jest tez wiecej kamperow, moze nawet na myszkach. Siedzi w kacie i kampi, uzbiera do smigla - ownuje pole bitwy. Wkurwia to bardzo, zwlaszcza ze zdarza sie to coraz czesciej.

Varamir

Badass
Grałem sporo scarem i potwierdzam. Gdyby mu leciutko zmniejszyć recoil byłby idealny.
Status update - warto się przemęczyć i odblokować długą lufę (koledzy z sekcji ziół aromatycznych proszeni są o nie komentowanie - to nie ta lufa ;) ) wtedy z innymi dodatkami stablizującymi broń pracuje bardzo dobrze. Of coz IMO.

Przy okazji - 303 subsonic ammo, tak czy nie? Mam odblokowane na M13 i za dużo nie pograłem, ale pierwsze wrażenie jest takie sobie.

Pistak

Stały bywalec
PSN
Bercik_Heniu
Imo i tak każda inna broń z tej kategorii, oprócz kilo i M4 jest do zsypu. Teraz robię kałacha i w 99% przypadków kiedy składam się do strzału i strzelam, gość z ww bronią spokojnie mnie wystrzeli. Obie te bronie strzelają szybciej, zachowując przy tym niski recoil. Kałach strzela bardzo wolno i ma straszny rozrzut. Zobaczymy jak będzie później, ale na 20lvl to czysta frustracja. Kilo, a zwłaszcza M4 to jest są tak op bronie, że masakra. Na każdej odległości. Nie rozumiem po co komu SMG w tej grze i balans broni na jaką odległość zabija.

Pats

Mieszkaniec forum
PSN
Rojkowski
Steam
Pats
Dobra, trzeba się jednak będzie umawiać na forum na COOPa, jako że u mnie raczej nikt nie gra itd.
Jak by ktoś reflektował to proszę dać znać :) (w grę wchodzi oczywiście przejście całego COOPa)

Pats

Mieszkaniec forum
PSN
Rojkowski
Steam
Pats
A na ile osób?
4
@Pats - gram cały czas, wczoraj wpadła ranga oficerska :cool: Coop jest dziwny, ale można spróbować w ekipie, Pikacza się może jeszcze może ściągnie? Daj znać jakbyś grał, chętne powalczę.
Nie wiem czy dziwny, wiem że trudny ;) (w uj trudny..) Ja przez długi weekend nie odpaliłem nawet konsoli - nikt się nie odzywał itd. wiec nie odpalałem.