Assassin's Creed Valhalla

Sir Łapencjo

Mieszkaniec forum
PSN
http://psnprofiles.com/sir_Lapencjo
  • Popieram
Reactions: Varamir

Misiakk

Mieszkaniec forum
PSN
Misiakk_PL
Jaram się. Bo co bym nie narzekał na te nowe odsłony to i tak w nie gram, bo to dobre odmóżdzacze. Biegasz tym nieśmiertelnym gostkiem i klepiesz wszystkich bez zastanowienia. Fabularnie już od dłuższego czasu dno i nie spina się to całkowicie a fajne lore z pierwszych części porzucili już dawno, tak że to się już nie powinno nazywać Assassin's Creed.

PSN
VukoDrakkainen
Nie, ale fajnie jest co jakiś czas powiększyć miniaturkę (oglądam na telefonie) i zobaczyć jak zmienia się obraz. Pomaga, że gość jest niesamowity.

Plus liczę, że dostanę od Ubi jakiś drobny cyfrowy prezent (mam połączone konta).

mierniczek

Badass
PSN
mierniczek
Super. Zawsze chcialem pobiegac takim Thorgalem :)

Co do Odysei to ja bede chyba w to gral milion lat.
Mam juz 11 godzin za soba, a dopiero co wyplynalem z tej poczatkowej Spartanskiej okolicy.
Jest ktos kto zrobil "WSZYSTKO" w tej grze?
W Wiedzminie 3 zrobilem prawie wszystko (tylko na Skelige juz nie nurkowalem wszedzie po te skarby), ale tu to chyba jest jeszcze wiekszy kolos :)

Screwball

Prezes
PSN
skrubolski
SW
SW-1184-2264-3823
Muszę przyznać, że nawet się jaram bo jestem fanem serialu i liczę, a w zasadzie jestem całkiem pewien, że pojawią się tu te wszystkie Ragnary, Lagerty i inne Bjorny, to są jednak prawdziwe, historyczne postacie, czyli takie, jakie się pojawiają w tej serii. Dzisiaj o 17:00 pierwszy teaser. Może nie rysowany ;)

pozdr

PSN
VukoDrakkainen
A taką grę God of War znasz ;d?
GoW to nie sandbox mimo wszystko, denne porównanie a pojawia się tu tonami.
Tak, ale przeczytaj jeszcze raz punkty, które wymienił @mierniczek i porównaj z GoW. Te punkty, czyli klimat, są zbieżne. Gry będą różnić się rozgrywką, fabułą, oraz sposobem jej prezentacji, ale w punktach, o których mówimy będą zapewne zbieżne.

knur

Moderator globalny
Ale w odróżnieniu od haszaszyna to dobra gra jest.
Tak jak nie lubię pływania łódką w Assassynach, tak uważam, że pływanie łódką w ACV będzie dużo fajniejsze niż God of War.
O bieganiu nawet nie wspomnę, bo raczej w tej kwestii niewiele się zmieni i będzie tak samo jak ACO i ACO, czyli o niebo lepiej niż tym ociężałym, brodatym klocem.

Oby nie było skalowania poziomu świata, bo to mi zabiło radość z gry w Odyssey. Dlatego też Origins mnie się bardziej podobało.
Mechanika bez porównania jest fajniejsza w assa.