Apple VR

Simplex

Apostoł VR
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Liczba kamer to nie jest do końca nowa informacja:
A mixed-reality headset Apple is developing will be equipped with more than a dozen cameras

arczi79

Prezes
Liczba kamer to nie jest do końca nowa informacja:
A mixed-reality headset Apple is developing will be equipped with more than a dozen cameras
Tak - to już było w tych wcześniejszych newsach. Z tym że teraz coraz więcej ciekawych źródeł potwierdza te ploteczki. W tym najnowszym artykule padła też cena 1000$ (czyli już nie 3000$ jak było sugerowane na początku). Pożyjemy, zobaczymy co z tego okaże się prawdą.

Simplex

Apostoł VR
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Ten sam Kuo podawał cenę 1000$ tydzień temu :)

W tym wypadku mam wrażenie że te portale nie mają nic nowego do pokazania i recycluja stare treści.

arczi79

Prezes
Ten sam Kuo podawał cenę 1000$ tydzień temu :)

W tym wypadku mam wrażenie że te portale nie mają nic nowego do pokazania i recycluja stare treści.
Całkiem możliwe. Może któraś z nadchodzących konferencji Apple coś więcej wyjaśni...

LaggyLuke

Mieszkaniec forum
Steam
g0nt
Biorąc pod uwagę prognozowaną wagę piórkową tego HMD, na ile prawdopowobne wam sie wydaje rozbicie całości na część z optyką i sensorami zakładaną na głowę oraz 'mózg' wraz z zasilaniem przypinany np. do pasa?
Z jednej strony nie wiem, czy taki design pasowałby do emejzingowaności Apple - z drugie z kolei urealniało by to trochę te podawane cyferki.

arczi79

Prezes
Biorąc pod uwagę prognozowaną wagę piórkową tego HMD, na ile prawdopowobne wam sie wydaje rozbicie całości na część z optyką i sensorami zakładaną na głowę oraz 'mózg' wraz z zasilaniem przypinany np. do pasa?
Z jednej strony nie wiem, czy taki design pasowałby do emejzingowaności Apple - z drugie z kolei urealniało by to trochę te podawane cyferki.
Z jednej strony to niegłupi pomysł (i był już prezentowany wcześniej w różnych okularach AR) z drugiej strony to trochę nie w stylu Apple. Bardziej spodziewał bym się bezprzewodowej transmisji z telefonu (ale wtedy o tej kosmicznej rozdzielczości można zapomnieć).