Apple Arcade

Funkorama

Aktywny forumowicz
PSN
SimpleMe_PL
XBL
Funkorama

W ogromnym skrócie jest to gamepass dla urządzeń Appla

Różnorodność gatunkowa od platformerow po shootery, wyścigi, logiczne, śmieszne, novele...masa wszystko pozbawione mikrotranzakcji.

Abonament 25zł miesięcznie i powiem wam jestem zainteresowany aby kupić Apple TV 4K aby pograć w niektóre tytuły na dużym ekranie :)

Jak narazie polecam od siebie:

- Oceanhorn 2
- Hot Lava
- CricketThrougAges
- WhatTheGolf

Zapowiedziano :

Confirmed Apple Arcade games
Agent Intercept
Assemble with Care
Atone: Heart of the Elder Tree (trailer)
Beyond a Steel Sky (trailer)
Box Project
Big Time Sports
Bleak Sword
Cardpocalypse (trailer)
Card of Darkness
Cat Quest II
ChuChu Rocket! Universe
Cricket Through the Ages
Dead End Job
Dear Reader
Dodo Peak
Don't Bug me!
Doomsday Vault
Down in Bermuda
Dread Nautical
EarthNight
Enter The Construct
Exit the Gungeon
Explottens
Fantasian
Frogger in Toy Town
Grindstone
Hexaflip: The Action Puzzler
Hitchhiker (trailer)
Hot Lava (trailer)
Jenny LeClue - Detectivu
King's League II
Kings of the Castle
Lego Arthouse
Lego Brawls (trailer)
Lifelike
Lifeslide
Little Orpheus
Mini Motorways
Monomals (trailer)
Mr Turtle
Mutazione
Neo Cab
No Way Home
Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm (trailer)
Operator 41
Overland (trailer)
Over The Alps
Patterned
Punch Planet
Projection: First Light (trailer)
Rayman Mini
Red Reign
Repair
Sayonara Wild Hearts (trailer)
Shantae and the Seven Sirens
Shinsekai Into the Depths
Skate City
Sneaky Sasquatch
Sonic Racing
Spaceland
Spek.
Speed Deamons
Spelldrifter
Spidersaurs
Spyder
Stellar Commanders
Tangle Tower
The Artful Escape (trailer)
The Enchanted World
The Get Out Kids
The Pathless (trailer)
The Pinball Wizard
The Bradwell Conspiracy (trailer)
tint.
UFO on Tape: First Contact
VARIOUS DAYLIFE
Way of the Turtle
WHAT THE GOLF?
Where Cards Fall (trailer)
Winding Worlds
Word Laces
Yaga (trailer)

A co najlepsze można podłączyć pada od Ps4 albo XO i działa :)

Obecnie mam pobrane i testuje

Mimo ze na telefonie to nie jest aż tak przyjemne granie to rozważam albo Apple TV albo uchwyt do telefonu na pada :) Co sądzicie, moim zdaniem Switch się może schować :)

Funkorama

Aktywny forumowicz
PSN
SimpleMe_PL
XBL
Funkorama
Mając PS4/XOX chcesz grać w takie coś na TV? Popadłeś w "janusz mode". ;)
Oceanhorn 2 bardzo fajna Zeldalike, Overland na switchu tylko 120zl a tu w abonamencie, Pozatym są ciekawe tytuły zapowiedziane, i do grania przed spaniem albo na kiblu spokojnie wykosi switcha :)

Funkorama

Aktywny forumowicz
PSN
SimpleMe_PL
XBL
Funkorama
Switcha zalewa wiadro gówna, portów, indyków, mobilniaków...za cenę z kosmosu, nie ma szans nic sensownego tam znaleść.

Poziom grafiki w takim Oceanhorn2 czy Hot Lava, troszkę daje pstryczka w nos switchowi :)

A że sam posiadam switcha to w mojej opini te gry w tym abonamencie wyglądają bardziej sensownie niż to co jest na switchu czy Nintendo Online :)

psxfan

Aktywny forumowicz
Mimo ze na telefonie to nie jest aż tak przyjemne granie to rozważam albo Apple TV albo uchwyt do telefonu na pada :) Co sądzicie, moim zdaniem Switch się może schować :)
bez przesady lubie apple ale oni nigdy jeśli chodzi o gry nie dogonią nintendo czy innych bo nie mają filozofii być sprzętem do grania

Funkorama

Aktywny forumowicz
PSN
SimpleMe_PL
XBL
Funkorama
Właśnie się zaczynaja pokazywać trailery gier z Apple Arcade na Switcha :D Dużo produkcji od Devolvera jest :) Pograjcie w te tytuły i zobaczycie o czym mówię :) Z tej całej listy jest z 4/5 wartych ogrania gier których by się nikt nie powstydził na dużych konsolach.

blazej

Stały bywalec
Dzieje się, Ios 13, Apple Arcade, Apple Tv, zaraz Disney i HBO Max, Apple TV na rok za free coś tam słyszałem przy zakupie nowego sprzęta. Moim zdaniem Apple powinien pomyśleć, żeby połączyć swoje usługi w jeden abo (oczywiście tańszy niż suma wszystkich osobno), czyli apple music, apple tv, apple arcade , icloud, do tego przystawka aaple tv i jest fajnie.
25zł to dużo biorąc pod uwagę, że te gry póki co to dalej popierdółki na telefony. Jak zrobią kilka gier dedykowanych na kontroler, najlepiej zrobionych przez jakieś uznane studia to będzie można myśleć. Na pewno nie będę grał w Alto Odysey czy inne endless runnery.

Funkorama

Aktywny forumowicz
PSN
SimpleMe_PL
XBL
Funkorama
Myśle, że jesteś na tyle obeznany w grach, że mimo swojej pogardy do Apple Arcade, samemu znajdziesz te tytuły bez mojej pomocy.

Bloodergo

Badass
PSN
BloodergoPL
XBL
Bloodergo
Steam
Co pan, ja nie jestem rolnikiem.
Nie pałam pogardą do Apple Arcade - po prostu widząc listę gier widzę same mobilkowe popierdółki, dlatego też chciałbym jakąś listę co rzeczywiście warto obadać.

knur

Moderator globalny
Z tego co widzę po środkach komunikacji, to ludzie najwięcej grają w popierdółki z mikrotransakcjami. Na poważniejsze tytuły są już z kolei poważniejsze sprzęty, więc ciekawe czy to się przyjmie. Granie na ekranie dotykowym to masakra jak dla mnie, w domu przecież nikt nie będzie tego odpalał, mająć do wyboru konsole z padem.

blazej

Stały bywalec
Wczoraj oglądałem na YT najlepsze gry i jeśli chodzi i z większych to tylko Oceanhorn 2, ale do AAA mu jeszcze brakuje.

Po ściągnięciu Rayman uderzyło mnie to co podejrzewałem. Patrzę, nowy Rayman, super, nawet niech będzie trochę gorszy graficznie, mniej plansz, ale już jest sterowanie padem, nowa jakość, nie to co poprzednie części z pukaniem palcem w ekran. No i ściągam i okazuje się, że dalej pukanie w ekran, to po co mam elita podłączać, żeby jeden guzik wciskać?

Irreversible

Moderator 'Gry bez prądu'
Z tego co widzę po środkach komunikacji, to ludzie najwięcej grają w popierdółki z mikrotransakcjami. Na poważniejsze tytuły są już z kolei poważniejsze sprzęty, więc ciekawe czy to się przyjmie. Granie na ekranie dotykowym to masakra jak dla mnie, w domu przecież nikt nie będzie tego odpalał, mająć do wyboru konsole z padem.
Młode rośnie, nie pisalbym nikt.
Dla starszych graczy powstał Switch, dzięki temu maja rybki i akwarium, dla młodszych (oceniam po synu jak i jego kolegach) nie ma różnicy na czym grają.

DarkStar

Mieszkaniec forum
dla młodszych (oceniam po synu jak i jego kolegach) nie ma różnicy na czym grają
Przyszłość System Wars maluje się w czarnych barwach. Twoją powinnością, jako rodzica, jest wpoić dziecku miłość do jednego sprzętu i nienawiść do innych, zgodnie z tradycją. Nie może być tak, że nie robi różnicy na czym się gra, to jakaś perwersja. #piątek

Irreversible

Moderator 'Gry bez prądu'
dla młodszych (oceniam po synu jak i jego kolegach) nie ma różnicy na czym grają
Przyszłość System Wars maluje się w czarnych barwach. Twoją powinnością, jako rodzica, jest wpoić dziecku miłość do jednego sprzętu i nienawiść do innych, zgodnie z tradycją. Nie może być tak, że nie robi różnicy na czym się gra, to jakaś perwersja. #piątek
Syn ma kroczyć własnymi ścieżkami.
Niech się skaleczy, rana będzie pamiątką. Doświadczy błędu i będzie miał nauczkę na całe życie.
Wróci, przeprosi i powie 'kocham Cie tato' ;)

MsbS

Mieszkaniec forum
Tylko debile wolą mobile!
Tylko patole wolą konsole!
Taboreciarze to fajansiarze!

*) Niepotrzebne skreślić

Gregys

Mieszkaniec forum
Wybacz @Funkorama ale nadal mam w pamięci twoje wpisy o airpodsach i jako fanboy apple, jesteś dla mnie zupełnie niewiarygodny w tych zachwytach. A w kwestii pierdoły o krykiecie - ciężko znaleźć coś dalej od moich zainteresowań.

blazej

Stały bywalec
Kurde, nagrałem wczoraj chu chu rocket, przeglądam co tam bym jeszcze chciał i nic kompletnie nie widzę. Płaciłbym mooże 5 albo 10zł, żeby z nudów posprawdzać gierki na zasadzie, że zainstaluje i odinstaluje, ale 25zł nie ma za co.
W każdym razie życzę Timowi sukcesów z rym produktem :)

Jak

Padawan
PSN
jac3k5
XBL
jac3k5
Mnie popierdolki nie interesują. Za jakis czas pewnie sprawdzę na TV, jak już się więcej gier pojawi.

Jest już iOS 13 na Apple TV, czy trzeba najpierw telefon zupgradowac? Czekam na 13.1.

Funkorama

Aktywny forumowicz
PSN
SimpleMe_PL
XBL
Funkorama
To twój problem
Patrząc po żywiołowej i pełnej entuzjazmu reakcji pozostałych użytkowników forum, muszę przyznać ci rację. ;)
No muszę przyznać fakt, że oprócz 2 wieczorów gdzie przysiadłem i pograłem to potem nie odpalałem prawie niczego :/ Zobaczy jakie gry będą dodawać i zobaczymy jak na Apple TV to będzie się sprawować :)