[ANKIETA] - 2001 - Forumowa Gra Roku

Forumową grą roku 2001 powinna zostać? (Do oddania 3 głosy)

• Gothic

Votes: 14 21.2%
  • Silent Hill 2

Votes: 16 24.2%
  • IL-2 Sturmovik

Votes: 3 4.5%
  • Max Payne

Votes: 43 65.2%
  • Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty

Votes: 9 13.6%
  • Burnout

Votes: 1 1.5%
  • Grand Theft Auto 3

Votes: 27 40.9%
  • Black & White

Votes: 8 12.1%
  • Ico

Votes: 6 9.1%
  • Stronghold

Votes: 5 7.6%
  • Civilization III

• Return to Castle Wolfenstein

Votes: 14 21.2%
  • Gran Turismo 3: A-Spec

Votes: 2 3.0%
  • Devil May Cry

Votes: 7 10.6%
  • Final Fantasy X

• Tony Hawk's Pro Skater 3

• Ace Combat 04: Shattered Skies

Votes: 0 0.0%
  • Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura

Votes: 9 13.6%
  • Halo: Combat Evolved

• Project Gotham Racing

Votes: 1 1.5%

• Total voters
    66
  • Poll closed .

Srebrny_Lis

Prezes
PSN
orson1234
Steam
maszyna do pisana oto czym jest pc
To ja bidok miałem pierwszy chyba w 2001 roku :(
Cegła taka że mógłbym nią zabić. Pamiętam że miała max 2 kreski zasięgu :) no i jak poczta złapała to nie było sek naliczania (jak to dziś brzmi lol) i 2 zł z konta pobierało lol

A jak doładowałeś 50 zł to de facto 40 miałeś lol lol po raz trzeci

Punkstyler

Badass
O której klasie mówisz? Dla mnie boom na komórki ogólnodostępne (wśród młodzieży) zaczął się jakieś 2-3 lata później a mieszkam w stolicy, wiec w teorii tam najpierw powinno się zacząć. Oczywiście od 99 zaczęły się cześciej pojawiać, rodzice dawali dzieciakom na wakacje itp. ale dla mnie etap, że dzieciaki dostają telefony to jednak 2001-2002. W 2003 praktycznie każdy już tel. miał u nas.

Srebrny_Lis

Prezes
PSN
orson1234
Steam
Gadałem kiedyś z typem, 18 lat. Jak mu opowiadałem jak wyglądały nasze komórki (w sensie cen za połaczenia, smsy itd) to typ łapał się za głowę :)
A jak mu mowiłem że wyniki piłkarskie sprawdzałem na początku w Tempo (taka gazeta, pani Józia nam pozwalała obczaic o 7.40 rano), a potem był hajlajf bo była telegazeta

Punkstyler

Badass
Komisja prezentuje oficjalne wyniki wyborów:

3) Silent Hill 2 // 16 // 24,2%
2) Grand Theft Auto 3 // 27 // 40,9%

1) Max Payne // 43 // 65,2 %

Jak widać 3 pierwsze gry zdobyły ponad 100% Waszych głosów :D

@Acrid o co chodzi z tymi procentami w ankiecie?
Łącznie mamy 282,9%, czyli więcej niż poparcie Putina w niektórych sondażach :) To pokazuje ile procent głosujących oddało chociaż jeden swój głos na daną pozychę?

Last edited:

Punkstyler

Badass
Ta, ale 282,9% brzmi dumnie :D Mi się wydaje, że pokazuje ile procent głosujących oddało chociaż jeden głos na daną pozycję. Wtedy przy 3 głosach mogą wychodzić takie wyniki a 282,9% (a nie 300%) wychodzi bo albo coś ominąłem sumując albo przez osoby które oddały tylko 1 głos.

Naars

Mieszkaniec forum
Procenty w ankiecie oznaczają jaka część z wszystkich głosujących wybrała daną pozycję.

Przykład: 66 głosujących, 5 głosów na THPS 3. 5/66 ~ 0,076 = 7,6%

Gdybyśmy wszyscy zagłosowali na THPS 3, to miałby 100%, a poza tym każda inna gra mogłaby mieć dowolny %.

• Popieram
Reactions: MikeL

Fredoslaw

Junior
O której klasie mówisz? Dla mnie boom na komórki ogólnodostępne (wśród młodzieży) zaczął się jakieś 2-3 lata później a mieszkam w stolicy, wiec w teorii tam najpierw powinno się zacząć.
Klasa maturalna w 99, też Warszawa.
Boom na komórki wśród młodzieży w 99? Chyba w liceach dla dzieci Kulczyków ;)
Nie przesadzaj, telefon dotowany przez telekom można było złapać za kilkadziesiąt złoty, do tego miesięczny abonament, ja chyba płaciłem 50zł + VAT. Nie trzeba być Kulczykiem żeby mieć 60zł miesięcznie. Ja akurat płaciłem z kieszonkowego, ale wielu znajomym telefon bezpośrednio opłacali rodzice. Faktem jest, nie było u nas skrajnie ubogich, ale bogaczy tez nie pamiętam, taka zwyczajna wielkomiejska średnia.

Simplex

Legendarny Wiedźmin
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Ja jestem z polski B albo C, więc nie miałem.
Ale pamiętam że dwóch kumpli w kolicach 2000 roku kupiło komórki w Idei w tym samym dniu i mieli numer różniący się ostatnią cyfrą o 1 (czyli jeden miał na końcu 2, a drugi 3)

• Popieram
Reactions: Srebrny_Lis

Fredoslaw

Junior
Jak się ma 18-19 lat to 60zł robi mniejsze wrażenie niż jak się ma 6 lat. Zależy o jakich dzieciach mówisz, ja pisałem o sobie.
W tym abonamencie miałem 20 minut rozmów wliczone. Po przekroczeniu chyba ~1,60zł za minutę, raczej nie przekraczałem.
Ludzie mieli samochody (okolice techników samochodowych zawsze obstawione), a ty mi ubliżasz od Kulczyków bo 60zł miesięcznie mogłem na telefon wydać, weź nie świruj :)

Srebrny_Lis

Prezes
PSN
orson1234
Steam
No ja bym chciał by mi ktoś od Kulczykow ubliżal, ale się nie złożyło jak na razie :)

Ja miałem w 2001 roku chyba. Na kartę, 25 zł się doładowywalo. Dzwonienie? Panie, nie żartuj. Smsy.

Wiedziałeś od razu czy masz szansę u laski. Pisałeś smsa. Jak odpisala to miałeś duże szanse :) :)

• Popieram
Reactions: Punkstyler