[ANKIETA] - 1999 - Forumowa Gra Roku

Forumową grą roku 1999 powinna zostać? (Do oddania 3 głosy)

• Jagged Alliance 2

• Freespace 2

• Silent Hill

• Final Fantasy VIII

• Heroes of Might and Magic III

• Tom Clancy's Rainbow Six: Rogue Spear

• Medal of Honor

• Resident Evil 3: Nemesis

• Aliens vs Predator

• Shenmue

• Unreal Tournament

• Quake III Arena

• Counter-Strike

• Driver

• Dungeon Keeper 2

• Homeworld

• System Shock 2

• Planescape: Torment

• Legacy of Kain: Soul Reaver

• Tony Hawk's Pro Skater

Results are only viewable after voting.

Vuko Drakkainen

Mieszkaniec forum
PSN
VukoDrakkainen
Herosi - gra ostateczna. Jakbym miał wybrać jedną grę na całe życie to to.
Plus milion. Jeszcze do niedawna regularnie do niej wracałem. Dla mnie ponadczasowe arcydzieło.

Co nie znaczy, że w plebiscycie można pominąć Might and Magic VII: For Blood and Honor! Szóstki nie było, teraz nie ma siódemki, jeszcze pewnie się okaże, że i ósemki nie będzie :eek::mad:(n)

Dla mnie lista zwycięzców prezentuje się następująco:
1. HoMM III.
2. M&M VII (IMO Wiedźmin 2 oparł pomysł na siebie na tej grze właśnie).
3. Planetscepe: Torment (honorowo, bo nie grałem, ale z posiadanych informacji wynika, że gra kiedyś bardzo przypadłaby mi do serca).

Last edited:

Barts

Aktywny forumowicz
Dobrych nie ;)
A serio to fajna zabawa, ja bym kontynuował co najmniej do 2010 and beyond.
Beyond 2010 to może już nie, ale w tym momencie 2001, 2004 i 2007 to już retro według niektórych. Wczesne lata milenialne to bym się zgodził, 2009 może bym i polemizował, ale zabawę kontynuowałbym, bo w końcu hej, gry sprzed dekady. Jak dojdziemy do 2010 to akurat rok się zmieni na 2021 i będziemy mogli dojechać do 2011 i na tym skończyć.

Punkstyler

Mieszkaniec forum
Wiecie. Ja tam mogę lecieć dalej, tylko kiedyś trzeba skończyć :). Ale chciałem potem zrobić głosowanie zbiorcze ze zwycięzców+kilka perełek typu contra, a nie chcę robić ankiety na 40 pozycji, nie wiem też jakie forum ma ograniczenie w tej kwestii. Obecnie ba moją prośbę jest 20 opcji.