Animal Crossing: New Horizons

Kupujesz Animal Crossing: New Horizons?

• Tak

Votes: 9 23.7%
  • Nie

Votes: 29 76.3%

• Total voters
    38

DarkStar

Badass
Daj kod na forum, wpadniemy z meblami :)
Tak się nie da. Te kody są czasowe. Mówisz dodo, że chcesz kod, otwiera się bramka na lotnisku i czekasz na gości. Dodo zaznaczył, że kod jest ważny tylko teraz, a potem się zmieni. Dlatego chyba trzeba się wcześniej umówić na granie, albo widzieć, że ktoś jest online. Tylko @Yeb był online, ale widzę, że gry nie kupił!

Chyba jest jeszcze inny sposób - wydaje mi się, że można bezpośrednio zaprosić kogoś ze znajomych, kto jest w tej chwili online i ma uruchomione ACNH, ale nie jestem pewien, bo nie miałem jak wypróbować.

Meble przejdą jako bagaż podręczny? :D

DarkStar

Badass
A to przepraszam. :( Myślałem, że nie złożyłeś zamówienia ostatecznie. Jak to wina sprzedawcy, to słabo...

Osobiście kupiłem w Grymelu i dostałem grę w dniu premiery (wysłana dzień przed), ale Perfect Blue wysyłało jeszcze wcześniej i ludzie już grali 19.03. Warto mieć to w pamięci przy kolejnych gorących premierach.

SimonX

Stały bywalec
PSN
sbronko
XBL
SimonX PL
Steam
sbronko
SW
SW-5547-7535-5789
Najwyraźniej koronawirus atakuje także mnózg, bo zamówiłem właśnie w MediaM :D
Mają napisane, dostępny w magazynie, wysyłka w 24h, do paczkomatu estymują 3-4 dni, zwykle idzie szybciej. Zobaczymy.

Hun19

Aktywny forumowicz
Mediamarkt średnio sobie radzi z zamówieniami obecnie. Ja w sprawie switcha z preorderu animal crossing dzwoniłem do nich jeszcze około 16 marca, pani powiedziała, że zaraz dostanę link do płatności online, po 20 marca zadzwoniłem znowu bo oczywiście nic nie dostałem i powiedzieli, że zaraz wyślą linka i żebym przy okazji podał im adres do wysyłki (mimo, że wszystko jest na moim profilu, z którego zakładałem). Kolejnego dnia dostałem maila, że towar czeka w sklepie na odbiór. A wczoraj w końcu przysłali linka do płatności z dopiskiem, że jak nie zapłacę w ciągu 24h to anulują. No to płacę, ale w trakcie płacenia wywaliło stronę płatności, a link do płatności stał się nieaktywny bo był jednorazowy...

DarkStar

Badass
Ostrzeżenie: żeby zagrać online ktoś musi mieć dobry NAT (albo brak). Próbowałem z sąsiadką zagrać, ale oboje jesteśmy na LTE (NAT D #najgorzej) i dupa. Na szczęście Orange ma usługę Orange VPN, którą postaram się aktywować.

Było to niemiłe zaskoczenie, bo myślałem, że płacąc za Nintendo Online gramy na ich serwerach...

SimonX

Stały bywalec
PSN
sbronko
XBL
SimonX PL
Steam
sbronko
SW
SW-5547-7535-5789
W temacie zamówień z MM, moja gra do mnie jedzie - zamówiłem wczoraj z tej nowej partii - nie preorder -i dzisiaj została nadana w Inpoście. Jutro będzie grane. Nie mam pojęcia w co się pakuję, możliwe, że się odbiję, ale kiedy próbować, jak nie teraz, gdy DS próbuje grać z sąsiadką :)

DarkStar

Badass
Oj, usunąłem posta, a nie dostałem powiadomienia o nowych odpowiedziach. :/ W każdym razie - wydawało mi się, że czytałem, że są w grze jakieś napisy końcowe, ale nie wiem gdzie i nie mogę tego znaleźć. Nie znalazłem żadnego potwierdzenia, widocznie mi się przyśniło.

Berek

Padawan
PSN
bErEdZiAk007
XBL
Arteq
Mediamarkt średnio sobie radzi z zamówieniami obecnie. Ja w sprawie switcha z preorderu animal crossing dzwoniłem do nich jeszcze około 16 marca, pani powiedziała, że zaraz dostanę link do płatności online, po 20 marca zadzwoniłem znowu bo oczywiście nic nie dostałem i powiedzieli, że zaraz wyślą linka i żebym przy okazji podał im adres do wysyłki (mimo, że wszystko jest na moim profilu, z którego zakładałem). Kolejnego dnia dostałem maila, że towar czeka w sklepie na odbiór. A wczoraj w końcu przysłali linka do płatności z dopiskiem, że jak nie zapłacę w ciągu 24h to anulują. No to płacę, ale w trakcie płacenia wywaliło stronę płatności, a link do płatności stał się nieaktywny bo był jednorazowy...
To masz jakiegoś pecha chyba bo ja wczoraj zamówiłem takiego switcha w mediaM i dziś dostałem mail z przygotowaniem do wysyłki. Link do płatności miałem od razu itd.

Belkaenes

Padawan
Jeśli macie zamiar grac z dzieckiem/partenerem na jednym switchu to nie kupujcie tej gry.Tylko glowne konto,twórca wyspy,moze pchać całą gre do przodu i jako drugi gracz jestescie uzależnieni od glownego konta.Zeby udac sie na inna wyspe online tez potrzeba osobnego oplaconego online.Troche slabo bo zapowiadala sie fajna zabawa dla całej rodziny :/

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Iron_medic

Stały bywalec
Normalnie bym napisał w wątku co Cię dziś wkurwiło, ale ze to switch to napiszę tu z przestrogą dla innych. Uważajcie jak będziecie się przenosić z konsoli na konsolę. Po pierwsze konsola nie robi sama kopi zapasowych zapisu stanu gry na serwerze nintendo online. Po drugie jak się okazuje mimo skorzystania z transferu danych z konsoli a na b nie przeniosło mi części zapisów. Z crasha mi przeniosło ale wyspy z animal crossing już nie (tydzień zapierniczania psu w rzyć :/). Popełniłem tą głupotę że kliknąłem przenieś konto i usuń na starej konsoli xS.
Nintendo jak widać jest dalej generację (w sumie to już prawie dwie generacje) w plecy jeżeli chodzi o usługi online

• Popieram
Reactions: chaoz2eyez

Mexiss

Badass
PSN
Astarr
XBL
Mexthar
Steam
Astarrpl
Ktoś wcześniej też pisał o restrykcjach dla grających na tej samej konsoli, ale nie posiadających gry. Chodziło o możliwość odwiedzania/zapraszania na wyspę i pchania progresu wyspy. W dodatku reszta domowników musi mięć też wykupionego Online Passa. 2K patrzy z podziwem na to co się odstawiło w tej grze.

Dla mnie akurat to żadne problem - tylko ja gram na konsoli (jeszcze :>). Niemniej jednak w pełni rozumiem review bombing.

SimonX

Stały bywalec
PSN
sbronko
XBL
SimonX PL
Steam
sbronko
SW
SW-5547-7535-5789

Tu we w wpisie i w komentarzach znalazłem trochę informacji dlaczego akurat w tej grze ten ficzer nie jest taki oczywisty do zrobienia. Generalnie wynika to wszystko z tego pomysłu do dzielenia jednej wyspy między wszystkie konta na konsoli. System operacyjny Nintendo nie przewidział takiego czegoś, nie mają gotowego rozwiązania jak przenieść taki save na inną konsole, gdzie mogą być inne konta. Ogólnie słabo, mają to jakoś rozwiązać, ale na tą chwilę jak chcesz zmienić konsole i grać dalej to dupa, po prostu się nie da.

SimonX

Stały bywalec
PSN
sbronko
XBL
SimonX PL
Steam
sbronko
SW
SW-5547-7535-5789
Nintendo oferuje swoją subskrypcje pozwalając ją dzielić na 8 osób w rodzinie. Cebulujemy ją na 8 znajomych z internetu, a potem mamy takie z dupy pretensje, że domownikom nie wystarczyło slotów :) Sorry ale nie kupuje takiej argumentacji.

Co do pchania progresu przez założyciela wyspy, to się na razie nie wypowiadam - jak to czytam to może to mieć sens, zobaczę na ile to będzie problem.

Zacząłem grać wczoraj. Rozbiłem namiot, nazwałem wyspę (BTW kolejne ograniczenie, jak wymyślisz później lepsza nazwę, to sorry, ale nie ma opcji zmiany nazwy wyspy. Będziesz ja widział do końca gry, więc dobrze się zastanów), następnie zająłem się poznawaniem możliwości gry. W pierwszej sesji udało mi całkiem się sporo, zrobiłem podstawowe narzędzia, zarobiłem sporo kasy, pokupowałem parę ulepszeń i zamówiłem DOM, który ma dzisiaj być! :) Więc zaraz włączam, żeby go zobaczyć.

Wracając jeszcze do nazwy wyspy, nazwałem pierwszą swoją wyspę "Monkey", bo sobie wymyśliłem, że będę mieszkał na Monkey Island. Niestety nigdzie przez żadną postać w grze ani razu nasza wyspa nie została nazwana "Monkey Island", a jedynie jak wpisałem "Monkey". Nazwa może mieć 10 liter, więc ryzyko, że ktoś wpisze sobie w nazwę słowo "island" jest bardzo małe, no ale, ponieważ wszędzie widziałem tylko, że mieszkam na "Monkey", to postanowiłem, póki jeszcze nic nie zrobiłem w grze, zacząć od nowa.
Zmieniłem nazwę na Booty - pozostając przy originalnej swojej inspiracji, jednocześnie mniej mnie będzie raziło "representative of Booty" :D
Nie wziąłem jednego pod uwagę - restart to nowa wyspa, nowi towarzysze i nowe owoce. Trochę mi żal poprzednich towarzyszy, była małpka i różowa pani ptak - byli spoko, a teraz mam panią baran (chyba?) i pana niebieskiego grubego ptaka (... wiem jak to brzmi).
A jeszcze bardziej mi żal wisienek. Teraz na mojej wyspie rosną jabłka. Jakoś przeżyję :) Pierwsze wrażenia z gry mega spoko.

• Popieram
Reactions: Iron_medic

SimonX

Stały bywalec
PSN
sbronko
XBL
SimonX PL
Steam
sbronko
SW
SW-5547-7535-5789
A jeszcze bardziej mi żal wisienek. Teraz na mojej wyspie rosną jabłka. Jakoś przeżyję :)
Na wyspie mojej sąsiadki rosną brzoskwinie, które wyglądają jak dupy rosnące na drzewach. Tak że mogłeś gorzej trafić. 😀 U mnie też jabłka.
Dupy na drzewach... W którym miejscu to jest "gorzej", bo nie widzę?? :D
Do Booty Island pasuje idealnie. Muszę sadzonki zdobyć, mam nowy cel!

• Popieram
Reactions: DarkStar