Android - wybór telefonu

Pats_

Badass
PSN
Rojkowski
XBL
Rojkowski
Steam
Pats
W EU miał być od maja, może u nas nie będzie w żadnej dystrybucji.
Zawsze można zamówić ze strony producenta.
No miało, miało...
Może bym się przekonał jak by był np. na amazonie, ale nawet tam - nie ma. Z chin - nie chce (chociaż można tam kupić bez problemu) itd. Interesuje mnie głównie polska dystrybucja - tak żeby mieć pełną gwarancję. Z UK niczego nie będę kupować obecnie.
edit: ale i tak boję się że nawet na amazonie cena będzie z dupy, przy obecnym kursie :)

Pats_

Badass
PSN
Rojkowski
XBL
Rojkowski
Steam
Pats
Pytanie czy telefon do grania ma sens ;)
A switch ma? ;) "Dziś" na telefonie można włączyć chociażby gierki z xboxa, pograć w "lola", w "coda", w "fortnita". Oczywiście żadna z tych gier mnie raczej nie interesuje, ale już w diablo imortala zamierzam się zagrywać.
Ja ten telefon chce głównie ze względu na rozmiar, bateria i ekran. Ale 90% używany będzie jednak do neta, yt itd. do grania to tak raczej na kiblu (chociaż jak pisałem wcześniej, może to zmienić diablo)
@srekal34 mam mi10t pro, więc teoretycznie mogę spokojnie poczekać w sumie... aż taki zły ten telefon nie jest. Chociaż ekran mógłby być lepszy :) Aż tak tragiczny ten 888?

Last edited:

Simplex

Apostoł VR, Moderator Globalny
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Tak, switch zdecydowanie ma, czego najlepszym dowodem jest liczba sprzedanych egzemplarzy i gier które wyszły na Switcha.
W ogóle porywanie grania na telefonie i na Switchu nie ma sensu i mam nadzieję że nie muszę tłumaczyć dlaczego :)

Jesli srekal nowi że tragiczny, to ja mu wierzę :)

• Popieram
Reactions: angh

Pats_

Badass
PSN
Rojkowski
XBL
Rojkowski
Steam
Pats
Tak, switch zdecydowanie ma, czego najlepszym dowodem jest liczba sprzedanych egzemplarzy i gier które wyszły na Switcha.
W ogóle porywanie grania na telefonie i na Switchu nie ma sensu i mam nadzieję że nie muszę tłumaczyć dlaczego :)

Ale znowu, ty wiesz że to sarkazm był?

@srekal34 też ufam w takich kwestiach...

srekal34

Badass
No ja nie widze plusow sd888 wzgledem 865 czy 870. Owszem, slupki na wykresach sa wyzsze, ale w realnym uzytkowaniu pod dluzszym obciazeniem ten procesor jest wolniejszy od poprzednika. Throttluje jak szalony w kazdym telefonie, a jak nie throttule to znaczy ze juz od poczatku producent mu narzucil kaganniec(jak np. w O+9). On throttluje nawet w tym Lenovo z aktywnym chlodzeniem :D

Poza tym, co to za procesor do telefonu ktory potrafi pobierac 15W!

W przyszlym roku bedzie lepszy wybor - Snap ma wrocic z produkcja do TSMC bo apple nie bedzie juz zabierac calych mocy przerobowych, a Samsung bedzie mial Exynosa z grafika AMD wiec moze z tego wyjsc cos dobrego.
Napewno szykuje sie najwiekszy wzrost realnej wydajnosci od lat w obu przypadkach, ale czy tak bedzie napewno-zobaczymy

• Popieram
Reactions: Pats_

Simplex

PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl

Ale znowu, ty wiesz że to sarkazm był?

@srekal34 też ufam w takich kwestiach...
Kady kto używa sarkazmu w internecie musi liczyć się z tym że 99% odbiorców go wychwyci :) Między innymi dlatego istnieje "/s".

Flimbox

Stały bywalec

Topowe telefony potrafią emulowac Dramcasta, Gamecube ,Wii i chyba spokojnie PSP.

Czym to się różni od switcha ?

gseed

Prezes

Topowe telefony potrafią emulowac Dramcasta, Gamecube ,Wii i chyba spokojnie PSP.

A potrafią emulować gry na Switcha?

Simplex

PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Nie wiem, być może ceną, koniecznością dopinania kontrolerów, czasem działania na barterii, oraz tym że switch nie potrafi emulowac Dramcasta, Gamecube ,Wii i chyba spokojnie PSP?

Wiedźmin 3 też chodzi na tych topowych telefonach? :D

Zupełnie nie rozumiem jakim cudem sprzedało się prawie 90 milionów egzemplarzy switcha w 4 lata, czemu ci ludzie po prostu nie kupili sobie topowychj telefonów które potrafią emulowac Dramcasta, Gamecube ,Wii i chyba spokojnie PSP? :unsure:

Pats_

Badass
PSN
Rojkowski
XBL
Rojkowski
Steam
Pats
Nie wiem, być może ceną, koniecznością dopinania kontrolerów, czasem działania na barterii, oraz tym że switch nie potrafi emulowac Dramcasta, Gamecube ,Wii i chyba spokojnie PSP?

Wiedźmin 3 też chodzi na tych topowych telefonach? :D

Zupełnie nie rozumiem jakim cudem sprzedało się prawie 90 milionów egzemplarzy switcha w 4 lata, czemu ci ludzie po prostu nie kupili sobie topowychj telefonów które potrafią emulowac Dramcasta, Gamecube ,Wii i chyba spokojnie PSP? :unsure:
Ze swicza nie zadzwonisz. Ot co.
A tak swoją drogą: https://www.xbox.com/pl-PL/xbox-game-pass/cloud-gaming polecam, działa fajnie :)