Android - Problemy

SinfulScholar

Badass
PSN
BartholomewPL
pgotowie.jpg

Ponawiam pytanie ze starego forum
zrywa mi połączenie BT mojego telefonu (Xiaomi Redmi) z samochodem. wygląda to tak, jakby telefon po jakichś 10 minutach blokady/uśpienia sam zrywał połączenia. czy gdzieś są tego typu ustawienia w Android? może to wina aplikacji spotify?
z góry dzięki za pomoc

SimonX

Mieszkaniec forum
PSN
sbronko
XBL
SimonX PL
Steam
sbronko
SW
SW-5547-7535-5789
Dokładnie, miałem taki problem w mate 20 lite, wystarczyło edytować zarządzanie energią, żeby system nie ubijal aplikacji w tle. Powinno pomóc.

Sialala

Dzban Sierpnia i Pazdziernika 2019
A to sie dzieje podczas odtwarzania utworu czy tylko jak jest pauza/nic nie gra?
Mi czasami w samochodzie mimo polaczenia z telefonem radio nie chce odtwarzac piosenek z telefonu, jedyne co pomaga to przelaczenie na inne zrodlo dzwieku (np radio) i z powrotem na blutófa.

regisek

Badass
PSN
regis_pl
Steam
regisekpl
Uwielbiam to...

Żeby podsłuchiwać co mówimy, wyświetlać reklamy, spamować mnie masą bzdur - no to mój Android Pixel umie, sie wie. Utrzymać połączenie Wi-Fi podczas działania aplikacji Move to iOS - panie, kosmiczna technologia, ni umim...

Hun19

Stały bywalec
Mam problem z moim One Plus 6 - jakieś pół roku temu po tysięcznym upadku pękła mi szybka w rogu ekranu ale rysa była tak niewielka, że nie było potrzeby nic z tym robić. Natomiast dzisiaj telefon wysypał się całkowicie - ekran jest cały czarny z niewielką poświatą w okolicy tej ww rysy. Miał ktoś podobną sytuację? Czy w grę wchodzi tylko wymiana ekranu (nieopłacalna - koszt ok 800zł) czy da się jakoś z poziomu komputera zresetować wszystko do ustawień fabrycznych?
Będę oczywiście grzebał po internecie, ale piszę tutaj z nadzieją, że ktoś coś kiedyś ;)
Nie muszę chyba dodawać, że gwarancja upłynęła 2 tygodnie temu :D