Recent content by regisek

 1. regisek

  Sensible Days 2021 - Bielsko Biała

  kurde akurat na wakacje wyjeżdżam bo inaczej to bym z dzieciakami przyjechał. Bawcie się dobrze!
 2. regisek

  Rozgrywka

  Masz racje, drama za mocne słowo, ale marudzenia sporo :)
 3. regisek

  Rozgrywka

  Jezus Maria ale drama z dupy.... Znowu. Jest na początku odcinka powiedziane, że odcinek mocno wakacyjny? Jest. Więc można skończyć dramę.
 4. regisek

  Komiksy

  LastMan tom 6 O panie! Jak zwykle cudo, historia bdb, kreska też lepsza, widać różnice między pierwszym a tym tomem. Jedyna wada? Muszę teraz czekać na tom 7. Serio, jeśli chodzi o komiksy przygodowe mój top 3 tej dekady. Polecam.
 5. regisek

  Niby śmieszne wrzutki polityczne

 6. regisek

  Filmy dobre i niekoniecznie

  Zaczynam kolejkę Carpentera. Mgła z 1980. Dobry film, ciary są. Najfajniejszy motyw że zawsze są tylko sylwetki tych marynarzy, zero dosłowności czy gore. Polecam.
 7. regisek

  Czasopisma o grach (polskie i zagraniczne)

  OK, nowy PIXEL bardzo zacny, fajne artykuły.
 8. regisek

  Fantasmagieria - podcast o grach wideo i nie tylko

  Spoiler!!! Mało na zawał nie zszedłem!!! ;) żartuje, pozdro @Dahman i Sick :) trzymajcie się panowie! (nawiązanie do dialogu 1:21:45 )
 9. regisek

  Popłakałem się :D

  Zajumałem z wykopu
 10. regisek

  Popłakałem się :D

  O Jezu... :|
 11. regisek

  Filmy dobre i niekoniecznie

  No w sumie. Kurde, ale się Hollywood zeszmaciło. Właśnie oglądam ciekawostki i wycięte sceny z Ucieczki do Nowego Jorku. Kiedyś to robili filmy.
 12. regisek

  Filmy dobre i niekoniecznie

  OK, to zmień definicję. Jest to akcyjniak pokroju najnowszych Szybkich i Wściekłych. Ale koło SF to to nawet nie stało. A mówię szkoda, bo się nastawiłem na inny film i dużo fajnych rzeczy można by było z tego wycisnąć. Ale powinienem się był domyśleć po głównym aktorze, ichniejszym Karolaku, że...
 13. regisek

  Filmy dobre i niekoniecznie

  Tomorrow War - na razie 40 minut i zero jakiejkolwiek logiki, dam jeszcze pół godziny, ale zdecydowanie odradzam. Fajny pomysł na świat i fabułę totalnie położyli kretynizmami. Plus film i bohaterowie wyglądają jak jakaś parodia Fortnite - paru dopakowanych weteranów i reszta noobów w ciuchach...
 14. regisek

  Popłakałem się :D

  Forum uczy, forum bawi :)