Recent content by mmgl

 1. M

  Wątek remontowo budowlano mieszkaniowy

  Duże okna tarasowe to jest coś pięknego, taras jest przedłużeniem pokoju.
 2. M

  TV - jaki kupić ?

  Zrobiłem z ciekawości wczoraj ten teścik na swoim Samsungu i o dziwo wyszedł w zasadzie wzorcowo, jak u Biskupa. Odpalałem go wieczorkiem by jak najlepiej widać było wszystkie niedoskonałości a tu niespodzianka bo nastawiłem się, że będzie tak sobie.
 3. M

  Policzmy się. Ile konsol nowej generacji mamy już na forum?

  To świetny wynik Xboxa na forum Plejstejszyn
 4. M

  TV - jaki kupić ?

  Ignorancja to często błogosławieństwo. Jak kiedyś pokazywałem znajomym słabości mojego TV i kazałem oglądać z kąta czy tam utyskiwałem na czerń to patrzyli na mnie jak na wariata.
 5. M

  Jaką grę ostatnio ukończyłeś?

  Po 0.75 gwiazdki na przejście bo przechodził 4 razy.
 6. M

  DIRT 5

  Tak z ciekawości @Blue ty ustawiasz TV pod każdą grę czy ograniczasz się tylko do ustawień gry.
 7. M

  DIRT 5

  było dobre do czasu jak z porównaniach z DF było ładniejsze niż na Xa, po patchu i z GP to już bieda a tak serio w moim sercu tylko Forza więc piątkuje sobie..
 8. M

  System Wars!!!1

  Jak na stronie mam "gwarancja 24m" to chyba nie muszę samodzielnie dochodzić ileż to dał producent.
 9. M

  System Wars!!!1

  Słabo, ale z ciekawości wchodzę sobie na mediaexpert i mam tam https://www.mediaexpert.pl/gaming/kontrolery-pady/kontroler-microsoft-xbox-one-elite-2 gwarancja 24m https://www.mediaexpert.pl/gaming/kontrolery-pady/kontroler-microsoft-xbox-one-elite gwarancja 24m
 10. M

  System Wars!!!1

  Czyli jak z dyskusją o TV. Ponad 400 godzin w exy Plejstejszyn to jak 11godzin dziennie TVP info.
 11. M

  TV - jaki kupić ?

  Nie widzę tu nigdzie jakiejkolwiek wzmianki OLED vs LED. Rozmowa jest o wadach czy tam cechach technologii OLED.
 12. M

  TV - jaki kupić ?

  Jak nie ma sensu dawać informacji że polewanie wodą może skończyć się jego zepsuciem to jednak informacja jak używać sprzętu do tego do czego został stworzony i kupiony tak by nie wygenerował problemu klientowi i sprzedającemu byłaby niezwykle cenna. Ale nie dziwię się LG ponieważ coś takiego...
 13. M

  TV - jaki kupić ?

  Przed uruchomieniem to nie to samo co przed kupnem. Ja też często czytam instrukcję, ale po kupnie. Ale wracając do sedna najważniejsze informacje (a ta jest dość istotna) powinny być dostępne powszechnie a nie jako druczek w instrukcji. Dla mnie to jest spychanie problemu na kupującego.
 14. M

  TV - jaki kupić ?

  @Simplex Tanio jak nic. @Sialala Czyli przeglądnąłeś instrukcje obsługi konkretnego modelu? I to jest ta dostępna informacja? Dobre. Jak kupowałeś PS5 to też ściągałeś instrukcję i wertowałeś PDF? A jakaś gra logiczna była jeszcze przed tym jak się odpaliło, tak dla utrudnienia? Przecież...
 15. M

  System Wars!!!1

  Ale, ale takiej narracji nie było jak szły gry z Xa na PC. Tylko że xbox to już jedynie usługa, ze kombo ps + pc najrozsądniejsze itp.