Recent content by Lupus

 1. Lupus

  W co obecnie gracie?

  W oryginalnej japońskiej wersji też nie było japońskiego dubbingu. Ani jakiegokolwiek innego - angielski nagtali przy okazji premiery na Zachodzie.
 2. Lupus

  W co obecnie gracie?

  Ja tak grałem - jak nie wziąłeś żadnych dodatkowych wyzwań w stylu mocniejszych potworów to przebiegałem się od bossa do bossa sporadycznie walcząc z przeciwnikami tylko i nie miałem żadnego problemu z przejściem gry. Pod koniec tylko trochę pogrindowałem, bo chciałem zrobić kilka opcjonalnych...
 3. Lupus

  Anime, manga wątek ogólny.

  Chihayafuru! <3
 4. Lupus

  Jedzonko

  Cała seria z Bradem to złoto, chociaż zdarzają się słabsze odcinki. Przy tym najnowszym autentycznie się poplakalem.
 5. Lupus

  Jaką grę ostatnio ukończyłeś?

  Side questy i tak warto zrobić, bo swoimi motywami nawiązują do głównego wątku w mniejszym lub większym stopniu.
 6. Lupus

  Wszystko co chciałbyś wiedzieć, ale nie wiesz gdzie zapytać

  Fajny gameplay, ale fabularnie raczej oszczędna i nieoczywista. Mnie się bardzo podobała, na tyle że kupiłem 2 razy - raz na ps3 a potem na PC. Dajcie DD2 panie Kapkomie!
 7. Lupus

  Wszystko co chciałbyś wiedzieć, ale nie wiesz gdzie zapytać

  Jak mogą być jRPGi to Dragon Quest XI. Jak nie, to i tak DQ XI, bo to dobra gra jest.
 8. Lupus

  Monster Hunter: World

  Ja ze znajomymi też długo cisnęliśmy, a teraz czekamy na dodatek, ale, jako że gramy na PC, przyjdzie nam poczekać do stycznia dopiero. Ale nie powiem, pewnie z ciekawości zerknę wcześniej na streamy z konsol żeby zobaczyć co tam nowego wymyślili.
 9. Lupus

  Wszystko co chciałbyś wiedzieć, ale nie wiesz gdzie zapytać

  https://www.wowhead.com/riding Powinieneś u trenera normalnie wykupić. Próbowałeś odpalić mounta? Może wykupileś przez przypadek i nie zauważyłeś?
 10. Lupus

  Yakuza

  Kiwami 1 i 2 ma za dużo smaczków, które stracisz nie grając wcześniej w zero. Team Grzyboslav!
 11. Lupus

  Yakuza

  Nikt nie powiedział, że nie będzie takich przerysowanych akcji w nowym systemie walki. Poza tym może w związku ze zmianą walk ze zwykłymi chłopkami na ulicach będzie mniej?
 12. Lupus

  Yakuza

  Też mi się podoba ta zmiana, walki, mimo fajnych finisherów, nie były jakoś super zrealizowane, więc z chęcią zobaczę jak to będzie wyglądało w turach.
 13. Lupus

  Co ciekawego dzisiaj znalazłeś/aś?

  Chwilę po odpaleniu serwerów bodajże pękł milion widzów. Hype jest niesamowity, nawet mnie wzięło na granie, chociaż zapierałem się rękami i nogami jak mnie znajomi namawiali. A nawet w Vanillę nie grałem...
 14. Lupus

  Xbox Game Pass

  DMC V tylko na konsolach... :cry:
 15. Lupus

  W co obecnie gracie?

  Ty mi lepiej powiedz co ci synowie Albionu odpierdzialają, że mają ziemie w Europie i Północnej Afryce? Za takie nieregularne granice to im się zbrojna interwencja należy. :mad: